Методичне об’єднання вчителів природничих наук


Методичне об’єднання вчителів природничих наук

Новини кафедри

Бухтівецький водоспад

Майбутні географи, геологи, екологи і просто відповідальні мешканці планети, які будуть любити та берегти свою Землю.Учні 3-А класу на екскурсії.

Ти – рятувальник. Абетка домедичної допомоги

У Ліцеї імені Романа Шухевича відбувся дуже цікавий урок з основ здоров’я на тему: “Ти – рятувальник. Абетка домедичної допомоги”. Наш педагог-організатор Олександр Квасниця, який є волонтером Мальтійської служби допомоги, кваліфіковано, за допомогою реквізитів та манекенів вчив дітей надавати першу домедичну допомогу. Учні четвертих класів дізнались багато корисної інформації та були приємно вражені. На практиці діти тренувались робити непрямий масаж серця на манекенах.

Тиждень природничих наук

План проведення тижня природничих наук 19.04-23.04                                                 Дата                  Назва заходу        Клас    Відповідальний за проведення 19.04 (пн.)  Конкурс на найкращий костюм із поліетиленових пакетів або на виріб із пластикової пляшки      3А,3Б,3В  Іванічок Л.Д.   Година здоров’я. Презентація проєтків   “Шкідлива їжа. Що ми їмо?     2А,2Б,2В Федак Г.В.  Урок-бесіда “Хвороби цивілізації”                    3А,3В Сенчакович М.В. Екологічна гра-вікторина “Природа рідного краю”         1Б Сенчакович М.В.          20.04   (вт.)  Вікторина “Найрозумніший”    3А,3Б,3В  Ігнатьєва І.І.  День води. Брейк -кава (чай) для вчителів та учнів “Без води і не туди і не сюди”          5Б 10.40-10.55  Іванічок Читати далі …

Атомна енергетика України. Екологічні проблеми

Урок-семінар в 7-Б класі “Атомна енергетика України. Екологічні проблеми” Уроки, які учні засвоїли з семінару:– необхідно навчитися співіснувати з ядерною енергетикою;– аварія в Чорнобилі виникла через людські помилки;– аварії, схожі до чорнобильської, зачіпають не тільки окремо взяту країну, а й ряд сусідніх країн. Радіація не знає кордонів. – Головний урок: у порівнянні зі свідомим використанням ядерної зброї Чорнобиль можна кваліфікувати як незначний інцидент.У випадку ядерного конфлікту – лікарі будуть безсилі.

Іванічок Леся Дмитрівна
Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича
Спеціальність: Хімік. Вчитель хімії.
Рік закінчення: 1994 р.
Спеціаліст вищої категорії, звання старший вчитель.
Ігнатьєва Ірина Іванівна
Прикарпатський педагогічний університет
Спеціальність: Фізика. Вчитель фізики.
Спеціаліст вищої категорії, звання старший вчитель.
Сенчакович Галина Олександрівна
Одеський державний університет імені Іллі Ілліча Мечникова
Спеціальність: Географія. Економічна географія.
Рік закінчення: 1987 р.
Спеціаліст вищої категорії, звання старший вчитель.
Сенчакович Марта Володимирівна
Прикарпатський Національний університет ім.В.Стефаника
Спеціальність: Географія. Вчитель географії
Рік закінчення:
Спеціаліст
Федак Галина Володимирівна
Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича
Спеціальність: Біологія
Рік закінчення: 1983 р.
Спеціаліст вищої категорії, звання старший вчитель.