Методичне об’єднання вчителів естетичного циклу

Капсула часу

На уроках української мови разом із вчителем Соколовською Галиною Дмитрівною учні 1-В класу написали собі листи в майбутнє. У цих посланнях кожен звернувся до себе дорослого та зафіксував на папері свої дитячі мрії, сподівання та плани. На виховній годині маленькі ліцеїсти спільно із класним керівником Житар Геленою Євгенівною сформували із них капсулу часу, яку заплановано відкрити в травні 2027 року. Тоді уже дорослі випускники ліцею зможуть ностальгічно згадати дитячі роки, посміхнутися і, можливо, навіть розплакатись, згадуючи себе маленьких.

Кубок Короля Данила

Наші вітання переможцям першого етапу турніру з футзалу “Кубок Короля Данила” – 2021.

Майстер-клас до Дня вишиванки

20 травня – Всесвітній день вишиванки. Цьогоріч цьому прекрасному святу вже 15 років. Вишиванка – це не стільки елемент етнічного одягу, скільки оберіг і символ нашої багатої культури. Тому на уроках трудового навчання учениці 1-х класів виготовили паперові вишиваночки в техніці оригамі, оздобивши їх унікальними візерунками.

Мій дарунок рідному місту

Ліцей ім. Романа Шухевича – це місце, де можна здобути не тільки високий рівень знань із загальноосвітніх предметів, а й навчитись творити прекрасне. Пропонуємо Вашій увазі онлайн-презентацію робіт ліцеїстів з декоративно-ужиткового мистецтва «Мій дарунок рідному місту».

Великодні прикраси

На уроках трудового навчання дівчатка-ліцеїстки ретельно підготувалися до світлого свята Великодня. Власноруч створені великодні прикраси оздобили святкові кошики, додали особливого затишку домівкам і зігріли серця рідних та близьких.