Методичне об’єднання вчителів естетичного циклу

Щирі вітання до Дня матері

Щорічно у другу неділю травня усі ми вітаємо наших найкращих, найрідніших, найдорожчих людей у світі – наших матусь, бабусь. Дівчатка-ліцеїстки створили унікальні та креативні вітальні листівки, у яких щиро висловили любов та подяку матусям і бабусям за їхню турботу, опіку, розуміння і просто за те, що вони поруч.

Дитячі Великодні привітання

Ліцеїстки 1-4 класів привітали власноруч створеними Великодніми листівками всіх, хто стоїть на захисті нашої великої та славної України. Кожна листівка намальована від щирого серця та випромінює дитячу віру в нашу якнайшвидшу перемогу!

Капсула часу

На уроках української мови разом із вчителем Соколовською Галиною Дмитрівною учні 1-В класу написали собі листи в майбутнє. У цих посланнях кожен звернувся до себе дорослого та зафіксував на папері свої дитячі мрії, сподівання та плани. На виховній годині маленькі ліцеїсти спільно із класним керівником Житар Геленою Євгенівною сформували із них капсулу часу, яку заплановано відкрити в травні 2027 року. Тоді уже дорослі випускники ліцею зможуть ностальгічно згадати дитячі роки, посміхнутися і, можливо, навіть розплакатись, згадуючи себе маленьких.

Майстер-клас до Дня вишиванки

20 травня – Всесвітній день вишиванки. Цьогоріч цьому прекрасному святу вже 15 років. Вишиванка – це не стільки елемент етнічного одягу, скільки оберіг і символ нашої багатої культури. Тому на уроках трудового навчання учениці 1-х класів виготовили паперові вишиваночки в техніці оригамі, оздобивши їх унікальними візерунками.