Методичне об’єднання вчителів природничих наук

Екологічний марафон

Любов до природи слід виховувати з дитинства. Все це залишається в дитячій душі, осяяне почуттями радості, і покладе основи любові до рідної землі.

Виховуючи в учнів любов до природи, рідної землі, навчаючи їх оберігати і примножувати навколишню красу, ми формуємо зачатки екологічної і моральної свідомості, духовності, гуманізму. Питання екологічного виховання та освіти населення, а особливо наймолодших, – одне з найважливіших. Тому в Ліцеї імені Романа Шухевича ми приділяємо цій темі особливу увагу.

Захист проектів.

З 28.09-02.10 на уроках природознавства відбувається захист проектів на тему «Жива і не жива природа навколо нас». Кожен учень отримав тему та цікаве завдання – розробити власний унікальний проект.  В основі методу проектів лежить розвиток пізнавальних навичок учнів, вміння самостійно конструювати свої знання та орієнтуватися в інформаційному просторі, розвиток творчого мислення. Учень стає активним, зацікавленим, рівноправним учасником навчання. Відбувається поступовий відхід від стандартного мислення, що підносить на якісно новий рівень всю систему організації процесу навчання. Результатом роботи стали яскраві  реферати, лепбуки, скрапбуки, листівки та їх виставка біля бібліотеки.

Уроки на свіжому повітрі

Побачити себе у цьому світі, згуртуватися, відкривати для себе нове, розвивати увагу, пам’ять і мислення – це і не тільки дають уроки поза стінами навчального закладу. До того ж, в час пандемії COVID-19 уміння проводити заняття у такому форматі стає дуже корисним для вчителя.

Саме тому, використовуючи гарну погоду, вчителі географії та природознавства проводили уроки на свіжому повітрі. Сподіваємося, що цього року ще буде така нагода.

Перші неймовірні канікули 1-А класу

Перші неймовірні канікули 1-А класу, проведені в гармонії з природою. Екоцентр «Діброва» радо зустрів нас та наших батьків і подарував незабутні враження.

[Best_Wordpress_Gallery id=”174″ gal_title=”Перші неймовірні канікули 1-А класу”]

Уроки природознавства

Студенти Прикарпатського університету демонстрували учням перших класів цікаві хімічні реакції.

[Best_Wordpress_Gallery id=”172″ gal_title=”Уроки природознавства”]
Іванічок Леся Дмитрівна
Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича
Спеціальність: Хімік. Вчитель хімії.
Рік закінчення: 1994 р.
Сенчакович Галина Олександрівна
Одеський державний університет імені Іллі Ілліча Мечникова
Спеціальність: Географія. Економічна географія.
Рік закінчення: 1987 р.
Ігнатьєва Ірина Іванівна
Прикарпатський педагогічний університет
Спеціальність: Фізика. Вчитель фізики.
Федак Галина Володимирівна
Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича