Звіт по роботі

Звіт про діяльність МО вчителів математики, інформатики та економіки за 2018-2019.

1. Методичне об’єднання вчителів математики, інформатики та економіки працювало над проблемою: «Впровадження технології креативної освіти як засобу розвитку інноваційної освіти».
  2. Для досягнення цілей було створено умови роботи з обдарованими дітьми в позаурочний час та прийняте рішення про постійну самоосвіту членів кафедри.
  3. Вчителі Мішагіна О.Д. і Бородуліна Ж.І. в вересні 2018р. відвідали Фестиваль педагогічних ідей у м.Львів (є сертифікати).

Виноградова М.М. впродовж року пройшла дистанційні курси «Удосконалення засобів навчання математики (за класами)». Була учасником семінару – практикуму на базі ОІППО «Реалізація діяльнісного і компетентнісного підходів до викладання математики у сучасних підручниках , як діявий засіб успішної підготовки учнів до виконання завдань ЗНО» (є сертифікати)

1. Впродовж року проведено 5 засідань МО:
  • Нормативно – правове забезпечення викладання математики, інформатики та економіки
  • Інструменти якісної підготовки учнів до Всеукраїнських предметних олімпіад
  • Роль задач у навчанні математичних наук.
  • Методика профільного навчання математики, інформатики та економіки
  • Аналіз роботи МО у 2018 – 2019 н.р.. Аналіз роботи МО у 2018 – 2019 н.р..
  1. Було реалізовано таке завдання : забезпечити міцне оволодіння учнями системою математичних, інформативних та економічних знань та умінь, необхідних у повсякденному житті та трудовій діяльності , а також для продовження освіти та вибору майбутньої професії.
  2. З метою удосконалення форм організації навчального процесу , реалізації нових підходів до створення якісного навчального середовища педагоги займалися самоосвітою з питань та готові ділитися досвідом і проводити майстер-класи:
  • Виноградова М.М. «Розв’язування рівнянь та нерівностей з модулями»
  • Бородуліна Ж.І. «Використання бізнес-симуляторів для здобуття практичних навиків з організації та реалізації бізнес-ідеї»
  • Мішагіна О.Д. «Дальтан технологія»
  1. Участь педагогів у семінарах, майстер-класах, тренінгах, конференціях…
  2. Не брали участь у фахових конкурсах
  3. Вчителі кафедри виступали на педагогічних радах та педагогічних читаннях:
  4. Атестувалося четверо вчителів кафедри:
  • Мельник І.С., вчитель інформатики, присвоєно ІІ кваліфікаційну категорію
  • Романчук О.Я., вчитель математики, присвоєно вищу кваліфікаційну категорію.
  • Балан Г.Я., вчитель математики, підтверджено вищу кваліфікаційну категорію.
  • Бородуліна Ж.І., вчитель економіки, присвоєно вищу кваліфікаційну категорію.
  1. Вчителі МО входять до творчих груп міста і області:

Виноградова М.М. (міська творча група) працює на розробкою збірника для факультативних занять або спецкурсів на тему: «Модуль у рівняннях і нерівностях».

Мішагіна О.Д. (міська та обласна творчі групи) .

1. Позакласна робота (участь в конкурсах та олімпіадах)
  • ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад з математики (8 мість: 1- І, 1 – ІІ, 6 – ІІІ) Виноградова М.М. (Маркута Є. (4б) – ІІІ, Семенишин Роман – ІІІ, Белей Олександр – ІІ, Данів М (4б) ІІІм, Добрянський Д. – ІІІ м).
    Балан Г.Я. (Семенишин Б, (5б)  ІІ м, Новицький Кирило (6А) Ім);
    Гуляк О.Я. ( Рибіцький І. (4а) – ІІ м,)
  • ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад з інформатики Мішагіна О.Д. (6 місць : 2 – І, 1 – ІІ м, 3 – ІІІм)
    Ткач Андрій  , Малишевський Арсен – І місце.
    Команіцький Юрі – ІІ місця;
    ІІІ місця: Пиріг Дмитро, Квич Іван, Дудій Юлія.
  • ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад з інформаційних технологій вч. Мішагіна О.Д. (7 місць: 1 – І м. 2 – ІІм, 4 – ІІІ м)
    Дудій Юлія – ІІ, Косик Ігор – Ім, Рибчук Артур – ІІ, Добрянський Данило – ІІІ м, Олексевич Наталя – ІІІ м., Гейзеровський Дмитро – ІІІ м.
    вч. Мельник І. С. (Шумин Анастасія – ІІІ)
  • ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад з економіки (3 місця – ІІІ)
    Бородуліна Ж.І. (Онуфрак Роксолана – ІІ м, Новицький Кирил – ІІІм, Амброзяк Олег – ІІІ м)

ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад

• Балан Г.Я (Новицький Кирил – ІІІ м)
  • Бородуліна Ж.І. (Онуфрак Роксолана – ІІІ м, Новицький Кирил – ІІм)

Командні конкурси:

• Міський турнір юних економістів – ІІІм (Бородуліна Ж.І.)
  • Міський турнір юних математиків – ІІІ м (Виноградова М.М,)
  • Міський турнір юних інформатиків – ІІ м
  • Обласний турнір юних інформатиків – ІІІ м
  1. Щорічно вчителі кафедри виступають науковими керівниками учнів для написання НДР. У 2018- 2019 н.р (інформатика – 6 робіт (вч. Мішагіна О.Д.), економіка – 1 робота (вч. Бородуліна Ж.І.)