Методичне об’єднання вчителів іноземної мови

Дистанційні форми роботи вчителі кафедри іноземних мов

Під час дистанційної форми роботи вчителі кафедри іноземних мов плідно працювали над самоосвітою та впроваджували нові форми роботи зі здобувачами освіти.  Насамперед в цьому допомогла організація навчання на платформі СlassRoom, де відповідно до індивідуального плану кожен педагог створював для учнів завдання, здійснював їх  якісну і вчасну перевірку. Учителі не тільки складали завдання для своїх вихованців, а й підбирали відео, презентації, цікаві мультфільми для кращого засвоєння знань. Також проводили відеоуроки на платформах Meet та ZOOM. Слід зазначити, що вчителі Лагдан Т.І., Луцька М.Р. та Олексюк О.І проводили відеоуроки з предмету на ТРК Bежа.

Цікавими для дітей були заняття на платформах My English Lab та ELTPlatform, де учні відшліфовували свої знання та мали змогу робити завдання в форматі ЗНО. Також учні випускних класів пройшли он-лайн тестування, організоване видавництвом MacMillan в Україні. Незважаючи на умови карантину, ліцеїсти 6-х та 7-х класів брали участь у Всеукраїнському конкурсі на кращій мотиваційний лист, організованому видавництвом MMPublication, і робота учня 7-Б классу Малишевського Арсена (учитель Мудрицька Н.Я.) увійшла в десятку найкращих.

Вітаємо з перемогою на II етапі Всеукраїнської олімпіади

Вітаємо з перемогою на II етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови ученицю 6-Б классу Пугальську Анастасію та її вчителя Липовецьку О.С. (III місце)!

Вітаємо переможців олімпіади з англійської мови

Дякуємо за участь та перемогу в II етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови:

І місце Малишевський Арсен – 7-Б клас
ІІ місце Новицький Кирило – 7-А клас
Гарматюк Софія – 6-А клас
Завальська Ярина – 5-А клас
ІІІ місце Саган Юліана – 6-А клас
Макар Софія – 4-А клас

А також вітаємо вчителів: Мудрицьку Н.Я., Матіїв С.М., Лагдан Т.І., Олексюк О.І. та бажаємо подальшої перемоги на ІІІ етапі Малишевському Арсену!!!!

Тиждень іноземних мов

Предметні тижні у школі — одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності. Тиждень іноземної  мови – це завжди цікаво, пізнавально, захопливо. Упродовж 11 – 15 листопада в ліцеї проводились заходи до Тижня іноземної мови.

На розвиток пізнавальної діяльності учнів та  виховання командного духу та відчуття відповідальності та  співдружності були спрямовані заходи вчителів англійської мови Олексюк О.І. «Quiz show»  (1-в) та урок-конференція вчителя німецької мови Корнило Н.Є. «Німеччина: історія і сьогодення».

[Best_Wordpress_Gallery id=”183″ gal_title=”Тиждень іноземних мов 1″]

Змагання для знавців англійської мови під назвою “We love English” пройшли серед учнів 1-х класів (вчитель Лагдан Т.І..), де ліцеїсти вдосконалювали знання з англійської мови, розвивали логічне мислення, пам’ять, увагу, а допомагали їм учні-випускники 7-а класу.

[Best_Wordpress_Gallery id=”185″ gal_title=”Тиждень іноземних мов 2″]

Розвиваючи  та вдосконалюючи граматичні та лексичні навички, навички аудіювання, говоріння та правопису, учні  вчителя англійської мови Луцької М.Р. та вчителя французької мови Липовецької О.С. презентували свої учнівські проєкти.

[Best_Wordpress_Gallery id=”187″ gal_title=”Тиждень іноземних мов 3″]

На підвищення мотивації щодо вивчення англійської мови та комп’ютерних технологій був спрямований бінарний урок вчителя англійської мови Матіїв С.М.

[Best_Wordpress_Gallery id=”189″ gal_title=”Тиждень іноземних мов 4″]