Правила прийому


Шановні відвідувачі сайту

Написати заяву про зарахування дитини в 1-й клас Ліцею ім. Р. Шухевича та ознайомитися з «Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» можна буде з 01.03.2021р.

У вказаний термін також буде додано зразок заяви.

ПОГОДЖЕНО

Засіданням педагогічної ради

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Ліцею

ім. Р.Шухевича

_________ Косар Г.С. 

Умови та терміни проведення конкурсних випробувань у 2020-2021 н.р.

Ліцей ім. Р.Шухевича до 1-го класу

 

Конкурсні випробування в 1 клас:

20 серпня – українська мова (письмово) поч. о 10.00 год.

21 серпня – математика (письмово) поч. о 10.00 год.

З української мови завдання формуються з таких тем: фонетика (співвідношення букв і звуків, характеристика звуків), правопис, частини мови і їх граматичні ознаки, лексичне значення слова, групи слів за значенням, тлумачення фразеологізмів, будова слова, снільнокореневі слова, речення і його будова, розділові знаки у простому реченні.

Завдання включають в себе тести з вибором однієї правильної відповіді, тести на відповідність і завдання відкритого типу та творчого характеру.

З математики завдання формуються з таких тем: додавання і віднімання багатоцифрових чисел, множення і ділення багатоцифрових чисел, дроби, міра часу, швидкість, відстань, а також задачі на виявлення логічного мислення.

Завдання включають в себе розв’язування розрахункових вправ та завдань пошуково-логічного характеру.  

Орієнтовний варіант з математики

  1. Обчисліть: 29568 : 96 – (2001 – 18 ∙ 108)
  2. Розв’яжіть рівняння: (х – 4289) – 402 = 4801
  3. На залізничну платформу навантажили 3 однакових легкових автомобілі і 4 мотоцикли. Загальна маса автомобілів і мотоциклів 3 т 690 кг. Маса мотоцикла 330 кг. Яка маса легкового автомобіля?
  4. Колись у давнину один чоловік зголосився попрацювати в пана. Пан обіцяв заплатити чоловікові за 20 днів роботи 12 тодішніх гривень і жупан. Чоловік пропрацював 4 дні і заробив лише жупан. Скільки коштує жупан?
  5. Іванко, Петрик, Михайлик і Тарасик мають різні тварини: кішку, собаку, рибку, пташку. Петрик має тваринку, яку можна погладити, Тарасик має тваринку з чотирма лапами, Михайлик має пташку, у Петрика та Іванка немає кішки. Котру тварину має кожен з них?
  6. Із двох міст, відстань між якими дорівнює 1090 км, вийшли назустріч один одному два потяги – швидкий і товарний. Швидкий потяг вирушив на 2 години раніше і рухався зі швидкістю 65 км/год. Потяги зустрілися через 8 годин після виходу товарного потяга. Скільки кілометрів за годину долав товарний потяг і яку відстань він пройшов до зустрічі?